POZOSTAŁE


Wyniki łódzkiej ligi marcowej 28-29.03.2015 r.

OD
1. Dawid Przybysz (WKPS)/ Katarzyna Lach (WKPS)
2. Anna Otrębska (ŁKFS)/ Przemysław Otrębski (ŁKFS)
3. Grzegorz Zawiłowicz (KKPS)/ Arkadiusz Pitak (KKPS)
4. Konrad Michalik(ŁKFS)/ Maciej Podgórski (WLPS)
5/6. Marek Milewski (ChKFS)/ Krzysztof Warzecha (ChKFS)
5/6. Łukasz Tomczuk (ŁKFS)/ Karolina Kłos (TKFS)
7/8. Zuzanna Filon (WKFS)/ Katarzyna Cedrowicz (ChKFS)
7/8. Artur Walicki (WKFS)/ Marcin Łyczkowski (WKFS)
9/12. Edyta Ptasznik (TKFS)/ Olivia Klepacka (TKFS)
9/12. Michał Melnyczok (TKFS)/ Arkadiusz Kurzyk (TKFS)
9/12. Mateusz Mąka (KKPS)/ Filip Klose (KKPS)
9/12. Paweł Żugaj (WLPS)/ Michał Rosiński (WLPS)
13/16. Łukasz Kłos (ŁKFS)/ Filip Gawinek (ŁKFS)
13/16. Bartosz Golonka (KKPS)/ Marcin Czekaj (KKPS)
13/16. Andrzej Walczak (ŁKFS)/ Rafał Włodarczyk (ŁKFS)
13/16. Małgorzata Filon (WKFS)/ Aleksandra Kownacka (WKFS)
13/16. Patrycja Krauze (TKFS)/ Konrad Kościółek (WKFS)
17/24. Piotr Wielgat (ŁKFS)/ Adam Margiel ( ŁKFS)
17/24. Marcin Rokoszewski (ŁKFS)/ Justyna Kulesza (TKFS)
17/24. Jacek Kostelecki (ŁKFS)/ Dominika Pawełczyk (ŁKFS)
17/24. Paweł Kurzawa (ŁKFS)/ Grzegorz Kosowicz (ŁKFS)
17/24. Przemysław Godula (ŁKFS)/ Tomasz Pyrgiel (ŁKFS)

DYP
1. Dawid Przybysz ( WLPS)/ Olivia Klepacka (TKFS)
2. Przemysław Otrębski (ŁKFS)/ Małgorzata Filon (WKFS)
3. Łukasz Kłos (ŁKFS)/ Artur Walicki (WKFS)
4. Grzegorz Zawiłowicz (KKPS)/ Katarzyna Cedrowicz (ChKFS)
5/6. Paweł Kurzawa (ŁKFS)/ Maciej Podgórski (WLPS)
5/6. Joanna Hałat (TKFS)/ Marcin Rokoszewski (ŁKFS)
7/8. Krzysztof Warzecha (ChKFS)/ Dominika Pawełczyk (ŁKFS)
7/8. Michał Rosiński (WLPS)/ Filip Gawinek (ŁKFS)
9/12. Arkadiusz Pitak (KKPS)/ Michał Melnyczok (TKFS)
9/12. Marek Milewski (ChKFS)/ Bartosz Golonka (KKPS)
9/12. Karolina Kłos (TKFS)/ Mateusz Mąka (KKPS)
9/12. Konrad Kościółek (WKFS)/ Filip Klose (KKPS)
13/16. Aleksandra Kownacka (WKFS)/ Katarzyna Lach (WKPS)
13/16. Patrycja Krauze (TKFS)/ Edyta Ptasznik (TKFS)
13/16. Justyna Kulesza (TKFS)/ Adam Margiel (ŁKFS)
13/16. Zuzanna Filon (WKFS)/ Przemysław Godula (ŁKFS)
17/24. Tomasz Pyrgiel (ŁKFS)/ Anna Otrębska (ŁKFS)
17/24. Andrzej Walczak (ŁKFS)/ Rafał Włodarczyk (ŁKFS)
17/24. Łukasz Tomczuk (ŁKFS)/ Marcin Łyczkowski (WKFS)
17/24. Grzegorz Kosowicz (ŁKFS)/ Paweł Żugaj (WLPS)
17/24. Marcin Czekaj (KKPS)/ Piotr Wielgat (ŁKFS)

WS
1. Karolina Kłos (TKFS)
2. Katarzyna Cedrowicz (ChKFS)
3. Zuzanna Filon (WKFS)
4. Olivia Klepacka (TKFS)
5/6. Joanna Hałat (TKFS)
5/6. Aleksandra Kownacka (WKFS)
7/8. Justyna Kulesza (TKFS)
7/8. Małgorzata Filon (WKFS)
9/12. Edyta Ptasznik (TKFS)
9/12. Katarzyna Lach (WKPS)
9/12. Patrycja Krauze (TKFS)
9/12. Dominika Pawełczyk (ŁKFS)

LOSER DYP
1. Miłosz Kraiński (TKFS)/ Marcin Czekaj (KKPS)
2. Rafał Włodarczyk (ŁKFS)/ Michał Melnyczok (TKFS)
3. Andrzej Walczak (ŁKFS)/ Mateusz Mąka (KKPS)
4. Marcin Łyczkowski (WKFS)/ Bartosz Golonka (KKPS)
5/6. Krzysztof Warzecha (ChKFS)/ Łukasz Kłos (ŁKFS)
5/6. Filip Klose (KKPS)/ Grzegorz Kosowicz (ŁKFS)
7/8. Marcin Rokoszewski (ŁKFS)/ Konrad Kościółek (WKFS)

PRO-AMA
1. Małgorzata Filon (WKFS)/ Dawid Przybysz (WKPS)
2. Grzegorz Zawiłowicz (KKPS)/ Zuzanna Filon (WKFS)
3. Andrzej Walczak (ŁKFS)/ Marcin Rokoszewski (ŁKFS)
4. Anna Otrębska (ŁKFS)/ Przemysław Otrębski (ŁKFS)
5/6. Mateusz Mąka (KKPS)/ Filip Klose (KKPS)
5/6. Adam Margiel (ŁKFS)/ Magdalena Tomczuk (ŁKFS)
7/8. Przemysław Godula (ŁKFS)/ Krzysztof Warzecha (ŁKFS)
7/8. Michał Melnyczok (TKFS)/ Arkadiusz Kurzyk (TKFS)
9/12. Miłosz Kraiński (TKFS)/ Marcin Czekaj (KKPS)
9/12. Arkadiusz Pitak (KKPS)/ Bartosz Golonka (KKPS)
9/12. Justyna Kulesza (TKFS)/ Katarzyna Lach (WKPS)
9/12. Łukasz Tomczuk (ŁKFS)/ Karolina Kłos (TKFS)
13/16. Edyta Ptasznik (TKFS)/ Łukasz Kłos (ŁKFS)
13/16. Patrycja Krauze (TKFS)/ Konrad Kościółek (WKFS)
13/16. Olivia Klepacka (TKFS)/ Monika Rokoszewska (ŁKFS)

OS
1. Grzegorz Zawiłowicz (KKPS)
2. Michał Melnyczok (TKFS)
3. Marek Milewski (ChKFS)
4. Dawid Przybysz (WKPS)
5/6. Krzysztof Warzecha (ChKFS)
5/6. Mateusz Mąka (KKPS)
7/8. Przemysław Otrębski (ŁKFS)
7/8. Tomasz Pyrgiel (ŁKFS)
9/12. Arkadiusz Pitak (KKPS)
9/12. Konrad Michalik (ŁKFS)
9/12. Łukasz Tomczuk (ŁKFS)
9/12. Filip Klose (KKPS)
13/16. Olivia Klepacka (TKFS)
13.16. Łukasz Kłos (ŁKFS)
13/16. Zuzanna Filon (WKFS)
13/16. Marcin Łyczkowski (WKFS)
17/24. Edyta Ptasznik (TKFS)
17/24. Karolina Kłos (TKFS)
17/24. Artur Walicki (WKFS)
17/24. Katarzyna Lach (WKPS)
17/24. Marcin Rokoszewski (ŁKFS)
17/24. Andrzej Walczak (ŁKFS)
17/24. Konrad Kościółek (WKFS)
17/24. Adam Margiel (ŁKFS)
25/32. Paweł Kurzawa (ŁKFS)
25/32. Dominika Pawełczyk (ŁKFS)
25/32. Patrycja Krauze (TKFS)
25/32. Aleksandra Kownacka (WKFS)
25/32. Małgorzata Filon (WKFS)

 

 


 

Wyniki warszawskiej ligi lutowej 21.02.2015 r.

OS
1. Jacek RACZKIER
2. Grzegorz ZAWILOWICZ
3. Krzysztof WARZECHA
4. Krzysztof WIERZBICKI
5/6. Milosz KRAINSKI
5/6. Szymon SANECZNIK
7/8. Przemyslaw OTREBSKI
7/8. Konrad MICHALIK
9/12. Jakub POLAK
9/12. Bartosz NOGAJSKI
9/12. Mateusz MĄKA
9/12. Michal KURIJ
13/16. Aleksandra KOWNACKA
13/16. Remigiusz FLESZAR
13/16.  Marek BORECKI
13/16. Tomasz PODSIADLIK
17/24. Karolina KLOS
17/24. Lukasz KLOS
17/24. Artur WALICKI
17/24. Edyta PTASZNIK
17/24. Rafal BASIEWICZ
17/24. Tomasz KOLACZYK
17/24. Krzysztof JASTRZĘBSKI
17/24. Robert KOTECKI
25/32. Rafal WESOLOWSKI
25/32. Konrad KOSCIOLEK
25/32. Marek MILEWSKI
25/32. Adam KLIMKOWSKI
25/32. Tomasz PYRGIEL
25/32. Przemyslaw GODULA
25/32. Rafal OSTROWSKI
25/32. Bartosz NOWACKI
33/35. Malgorzata FILON
33/35. Joanna GRABOWSKA
33/35. Stefan BAGAN

OD
1. Tomasz POBOZY – Barnaba SZUSTAK
2. Szymon SANECZNIK – Grzegorz ZAWILOWICZ
3. Milosz KRAINSKIJakub POLAK
4. Michal KURIJKrzysztof JASTRZĘBSKI
5/8. Krzysztof SZYSZKO – Stefan BAGAN
5/8. Marek MILEWSKI – Krzysztof WARZECHA
5/8. Lukasz KLOS – Konrad MICHALIK
5/8. Adam KLIMKOWSKI – Konrad KOSCIOLEK
9/16. Rafal OSTROWSKI – Edyta KUSAK
9/16. Edyta PTASZNIKKarolina KLOS
9/16. Marek BORECKI – Mateusz MĄKA
9/16. Przemyslaw OTREBSKI – Filip GAWINEK
9/16. Jakub GONTAREK – Maciej NOISZEWSKI
9/16. Andrzej SULEJ – Robert KOTECKI
9/16. Przemyslaw BETKOWSKI – Marcin LYCZKOWSKI
9/16. Jacek RACZKIERBartosz NOGAJSKI
17/24. Wiktoria WILMANOWICZ – Artur WALICKI
17/24. Tomasz PODSIADLIK – Andrzej ORDAK
17/24. Rafal BASIEWICZ – Marcin TOKARSKI
17/24. Tomasz PYRGIEL – Przemyslaw GODULA
17/24. Lukasz SLANIEWSKI – Bartosz NOWACKI
17/24. Malgorzata FILON – Aleksandra KOWNACKA
17/24. Tomasz KOLACZYK – Rafal WESOLOWSKI
17/24. Joanna GRABOWSKAKrzysztof WIERZBICKI

WS
1. Edyta PTASZNIK
2. Malgorzata FILON
3. Karolina KLOS
4. Aleksandra KOWNACKA
5/6. Joanna GRABOWSKA
5/6. Wiktoria WILMANOWICZ
7. Edyta KUSAK


Wyniki Turnieju Studenckiego 12.02.2015:

1. Justyna Dolecka / Piotr Gerc
2. Wiktor Śniadkowski / Sebastian Wojtecki
3. Szymon Radkowski / Sebastian Lasecki
4. Jakub Knop / Adrian Kretkowski
5. Ula Białek / Jacek Girtler

 


Wyniki łódzkiej ligi styczniowej 31-01.02.2015 r.

Pary Open
1. Ziencikiewicz/ Fudala
2. Kraiński/ Raczkier
3. A. Pitak/ Zawiłowicz
4. K. Lach/ Przybysz
5/6. Kodziński/ M.Michalak
5/6. Otrębska/ Otrębski
7/8. Poboży/ Szustak
7/8. Rokoszewski/ Podgórski
9/12. Melnyczok/Ziółkowski
9/12. Banasik/ Buczyński
9/12. Kurtyka/ Zaręba
9/12. Gawinek/ Tomczuk
13/16. Wierzbicki/ Kurij
13/16. Kulesza/ Klugowski
13/16. Sadek/ Łyczkowski
13/16. Skałbania/ Wydra
17/24. K. Kłos/ Cedrowicz
17/24. Ł. Kłos/ Walczak
17/24. Ptasznik/ Klepacka
17/24. S. Michalak/ Golonka
17/24. Kurzawa/ Kostelecki
17/24. Borowiec/ Lisiecka
17/24. Kosowicz/ Włodarczyk
17/24. Storczyk/ Dobrowolski

DYP
1. Kraiński/ Kodziński
2. Poboży/ Ł. Kłos
3. Rokoszewski/ Melnyczok
4. Wierzbicki/ Zawiłowicz
5/6. Ziencikiewicz/ Klugowski
5/6. Skałbania/ Szustak
7/8. Otrębski/ Fudala
7/8. Przybysz/ Kulesza
9/12. Walczak/ Raczkier
9/12. Kurij/ Gawinek
9/12. K. Kłos/ K. Lach
9/12. Michalak/ Godula
13/16. Kurzyk/ Ziółkowski
13/16. Cedrowicz/ Kosowicz
13/16. Ł. Tomczuk/ Banasik
13/16. Buczyński/ Włodarczyk
13/16. Podgórski/ Kurtyka
17/24. A. Pitak/ Michalak
17/24. Klepacka/ Zaręba
17/24. Ptasznik/ Wydra
17/24. Dobrowolski/ Margiel
17/24. Łyczkowski/ Sadek
17/24. Golonka/ Storczyk
17/24. Otrębska/ Kurzawa
25/32. Pyrgiel/ Kostelecki

Single Open
1. Alan Piksa
2. Krzysztof Warzecha
3. Mateusz Mazur
4. Miłosz Kraiński
5/6. Grzegorz Zawiłowicz
5/6. Dawid Przybysz
7/8. Jacek Raczkier
7/8. Konrad Michalik
9/12. Mateusz Fudala
9/12. Maciej Podgórski
9/12. Michał Pisarzewski
9/12. Przemysław Otrębski
13/16. Grzegorz Żakowski
13/16. Katarzyna Lach
13/16. Mateusz Gawlik
13/16. Łukasz Tomczuk
17/24. Arkadiusz Pitak
17/24. Krzysztof Wierzbicki
17/24. Andrzej Walczak
17/24. Edyta Ptasznik
17/24. Dominika Pawełczyk
17/24. Rafał Włodarczyk
17/24. Marcin Rokoszewski
17/24. Filip Gawinek
25/32. Karol Skałbania
25/32. Łukasz Kłos
25/32.Sebastian Michalak
25/32. Katarzyna Cedrowicz
25/32. Grzegorz Zaręba
25/32. Karolina Kłos
25/32. Paweł Kurzawa
25/32.Tomasz Pyrgiel
33/48. Adam Margiel
33/48. Justyna Kulesza
33/48. Jacek Kostelecki
33/48. Przemysław Godula

Wyniki Single Kobiet
1. Barbara Kurtyka
2. Katarzyna Lach
3. Karolina Kłos
4. Olivia Klepacka
5/6. Katarzyna Cedrowicz
5/6. Edyta Ptasznik
7/8. Magdalena Wydra
7/8. Justyna Kulesza

Loser DYP
1. Zaręba/ Michalik
2. Melnyczok/ Rokoszewski
3. Ł. Tomczuk/ Otrębski
4. Klepacka/ Podgórski
5/6. Kurij/ Ptasznik
5/6. Otrębska/ Walczak
7/8. Włodarczyk/ Kurtyka
7/8. Gawinek/ Kurzawa
9/12. Kurzyk/ Kosowicz
9/12. Michalak/Cedrowicz
9/12. Ł. Kłos/ M. Tomczuk
9/12. Godula/ K. Kłos

Pro-Ama
1. Otrębski/ Kraiński
2. K. Lach/ Przybysz
3. Otrębska/ Raczkier
4. Kodziński/ Warzecha
5/6. Wydra/ Fudala
5/6. Piksa/ Żakowski
7/8. Mazur/ Gawlik
7/8. Zaręba/ Kurtyka
9/12. Rokoszewski/ Podgórski
9/12. Golonka/ Zawiłowicz
9/12. Wierzbicki/ Cedrowicz
9/12. Margiel/ Pyrgiel
13/16. Gawinek/ Kurzyk
13/16. K. Kłos/ Tomczuk
13/16. S. Michalak/ Skałbania
13/16. Kosowicz/ Lolo
17/24. Kulesza/ Pitak
17/24. Ł. Kłos/ Ptasznik
17/24. Włodarczyk/Walczak
17/24. Klugowski/Pawełczyk

Link do wyników na grupie ŁKFS.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>