LIGA TORUŃ


C Z E R W I E C


Wyniki toruńskiej ligi czerwcowej 26-27.06.2015 r.:

PRO-AMA
1. M.Kraiński/R.Jaworski
2. K.Wierzbicki/R.Szczepański
3. J.Raczkier/P.Komoszczyński
4. P.Krauze/D.Ludwiczak
5/6. Ł.Kłos/F.Gawinek
A.Chybiński/k.Aranowski
7/8. J.Hałat/K.Kłos
M.Kurij/P.Biegański
9/11. M.Antonowicz/J.Kasperek
P.Sołtysiński/Owsianiak
P.Biegański/A.Jaskulski

SINGLE OPEN
1. Jacek Raczkier
2. Michał Ziółkowski
3. Miłosz Kraiński
4. Jacek Bułatek
5/6. Justyna Kulesza
Witold Terechowicz
7/8. Mateusz Antonowicz
Paweł Sołtysiński
9/10. Katarzyna Wiciun-Dowgiałło
Sławomir Drost

PARY OPEN
1. Olivia Klepacka/Miłosz Kraiński
2. Michał Ziółkowski/Krzysztof Wachowiak
3. Tomasz Kowalski/Jacek Bułatek
4. Krystian Aranowski/Wiktoria Wilmanowicz
5/6.  Artur Jaskulski/Arkadiusz Owsianik
Jacek Raczkier/Dawid Klugowski
7. Witold Terechowicz/Paweł Komoszyński

 


M A J


Wyniki toruńskiej ligi majowej 08-09.05.2015 r.:

AS
1. Daniel Wawrocki
2. Przemysław Biegański
3. Paweł Chyliński
4. Dominik Otkiński
5-6. Witold Terechowicz
5-6. Łukasz Konwent
7-8. Patrycja Krauze
7-8. Piotr Cichocki
9-12. Joanna Grabowska
9-12. Jakub Kasperek
9-12. Justyna Kulesza

PRO-AMA
1. Miłosz Kraiński/Remigiusz Jaworski
2. Adam Chybiński/Krzysztof Wachowiak
3. Marcin Rokoszewski/Łukasz Tomczuk
4. Daniel Wawrocki/Witold Terechowicz
5-6. Jacek Raczkier/Paweł Komoszyński
5-6. Przemysław Otrębski/Jakub Kasperek
7-8. Krzysztof Wierzbicki/Radosław Szczepański
7-8. Michał Melnyczok/Przemysław Wysocki
9-12. Łukasz Kłos/Filip Gawinek
9-12. Joanna Grabowska/Michał Kurij
9-12. Bartosz Nogajski/Krzysztof Jastrzębski
9-12. Artur Jaskulski/Przemysław Biegański
13-16. Patrycja Krauze/Dariusz Ludwiczak
13-16. Paweł Chyliński/Wojciech

OS
1. Miłosz Kraiński
2. Jacek Bułatek
3. Michał Melnyczok
4. Michał Ziółkowski
5-6. Bartosz Nogajski
5-6. Jacek Raczkier
7-8. Artur Jaskulski
7-8. Krzysztof Jastrzębski
9-12. Przemysław Wysocki
9-12. Piotr Cichocki
9-12. Paweł Sołtysiński
9-12. Michał Kurij
13-16. Witold Terechowicz
13-16. Paweł Chyliński
13-16. Joanna Grabowska
13-16. Mateusz Antonowicz

OD
1. Michał Ziółkowski / Krzysztof Wachowiak
2. Bartosz Nogajski / Jacek Raczkier
3. Miłosz Kraiński / Olivia Klepacka
4. Krystian Aranowski / Jakub Polak
5-6. Krzysztof Jastrzębski / Michał Kurij
5-6. Jacek Bułatek / Michał Melnyczok
7-8. Joanna Grabowska / Paweł Chyliński
7-8. Artur Jaskulski / Przemysław Biegański

DYP
1. Miłosz Kraiński / Krzysztof Jastrzębski
2. Bartosz Nogajski / Michał Ziółkowski
3. Witold Terechowicz / Piotr Cichocki / Krystian Aranowski
4. Michał Kurij / Jacek Raczkier
5-6. Paweł Sołtysiński / Paweł Chyliński
5-6. Sławek / Michał Melnyczok
7-8. Artur Jaskulski / Olivia Klepacka
7-8. Joanna Grabowska / Przemysław Wysocki

 


K W I E C I E Ń


Wyniki toruńskiej ligi kwietniowej 17-18.04.2015 r.:

Wyniki AS
1. Jacek Knychała
2. Paweł Chyliński
3. Jakub Kasperek
4. Paweł Sołtysiński
5-6. Przemysław Biegański
5-6. Joanna Grabowska
7-8. Dominik Otkiński
7-8. Justyna Kulesza
9-12. Justyna Dolecka
9-12. Patrycja Krauze
9-12. Andrzej Bułatek

Wyniki Pro-Ama
1. Miłosz Kraiński / Jacek Knychała
2. Joanna Hałat / Krystian Aranowski
3. Michał Melnyczok / Daniel Wawrocki
4. Maciej Andrzejewski / Adam Chybiński
5-6. Bartosz Nogajski / Krzysztof Jastrzębski
5-6. Jacek Raczkier / Paweł Komoszyński
7-8. Dominik Otkiński / Przemek Wysocki
7-8. Krzysztof Wierzbicki / Radosław Szczepański
9-12. Paweł Sołtysińki / Paweł Chyliński
9-12. Sławomir Drost / Katarzyna Dowgiałło
9-12. Jakub Kasperek / Michał Kurij
9-12. Artur Jaskulski / Przemysław Biegański

Wyniki AD
1. Marek Romanowski / Wiesław Romanowski
2. Paweł Sołtysiński / Jakub Kasperek
3. Rafał Włodarczyk / Łukasz Kaczmarek
4. Jacek Kostelecki / Dominika Pawełczyk

Wyniki OS
1. Jacek Raczkier
2. Miłosz Kraiński
3. Michał Melnyczok
4. Marek Romanowski
5-6. Przemysław Otrębski
5-6. Bartosz Nogajski
7-8. Wiesław Romanowski
7-8. Filip Gawinek
9-12. Przemysław Wysocki
9-12. Karolina Kłos
9-12. Michał Kurij
9-12. Michał Ziółkowski
13-16. Rafał Włodarczyk
13-16. Andrzej Walczak
13-16. Łukasz Kłos
13-16. Artur Jaskulski
17-24. Jakub Kasperek
17-24. Łukasz Kaczmarek
17-24. Joanna Hałat
17-24. Paweł Sołtysiński

Wyniki OD
1. Bartosz Nogajski / Jacek Raczkier
2. Olivia Klepacka / Miłosz Kraiński
3. Michał Melnyczok / Arkadiusz Kurzyk
4. Anna Otrębska / Przemysław Otrębski
5-6. Łukasz Kłos / Filip Gawinek
5-6. Michał Ziółkowski / Wiesław Romanowski
7-8. Krzysztof Jastrzębski / Michał Kurij
7-8. Karolina Kłos / Andrzej Walczak
9-12. Paweł Chyliński / Marek Romanowski
9-12. Jacek Kostelecki / Dominika Pawełczyk
9-12. Rafał Włodarczyk / Artur Jaskulski

 


M A R Z E C


Wyniki toruńskiej ligi marcowej 20-21.03.2015 r.:

Pary Amatorskie
1. Wawrocki/Wysocki
2. Kasperek/Biegański
3. Grabowska/Cichocki
4. Kulesza/Antonowicz
5-6. Hałat/Sołtysiński
5-6. Galda/Lubiński

Single Amatorskie
1. Daniel Wawrocki
2. Marek Romanowski
3. Artur Jaskulski
4. Mateusz Antonowicz
5-6. Piotr Cichocki
5-6. Łukasz Konwent
7-8. Paweł Chyliński
7-8. Przemysław Biegański
9-12. Joanna Hałat
9-12. Justyna Kulesza
9-12. Joanna Grabowska
9-12. Jakub Kasperek
13-16. Patrycja Krauze
13-16. Paweł Sołtysiński
13-16. Radosław Went

Pro-Ama
1. Wierzbicki/Szczepański
2. Kurij/Grabowska
3. Jastrzębski/Nogajski
4. Chybiński/Szymański
5-6. Biegański/Jaskulski
5-6. Wawrocki/Romanowski
7-8. Krauze/Ludwiczak
7-8. Kulesza/Chyliński
9-12. Antonowicz/Kasperek
9-12. Cichocki/Owsianik
9-12. Galda/Lubiński

OS
1. Dawid Przybysz
2. Bartosz Nogajski
3. Michał Kurij
4. Michał Ziółkowski
5-6. Jacek Raczkier
5-6. Krystian Aranowski
7-8. Jacek Bułatek
7-8. Marek Romanowski
9-12. Piotr Cichocki
9-12. Katarzyna Lach
9-12. Daniel Wawrocki
9-12. Artur Jaskulski
13-16. Joanna Hałat
13-16. Paweł Sołtysiński
13-16. Mateusz Antonowicz
13-16. Jakub Kasperek

WS
1. Olivia Klepacka
2. Katarzyna Lach
3. Patrycja Krauze
4. Justyna Kulesza

OD
1. Nogajski/Raczkier
2. Polak/Aranowski
3. Lach/Przybysz
4. Kraiński/Klepacka
5-6. Bułatek/Kowalski
5-6. Ziółkowski/Wachowiak
7-8. Melnyczok/Kurzyk
7-8. Jastrzębski/Kurij
9-12. Romanowski/Chyliński
9-12. Kulesza/Wawrocki
9-12. Wierzbicki/Ludwiczak

 


L U T Y


Wyniki toruńskiej ligi lutowej 13-14.02.2015 r.

Single Ama
1. Łukasz Konwent
2. Artur Jaskulski
3. Przemysław Wysocki
4. Paweł Czajkowski
5-6. Paweł Chyliński
5-6. Przemysław Biegański
7-8. Krzysztof Buszewicz
7-8. Joanna Grabowska
9-12. Paweł Sołtysiński
9-12. Andrzej Bułatek
9-12. Justyna Kulesza
9-12. Mateusz Antonowicz
13-16. Justyna Dolecka
13-16. Marcin Ślusarkiewicz

Pro-Ama
1. Miłosz Kraiński / Justyna Kulesza
2. Bartosz Nogajski / Krzysztof Jastrzębski
3. Michał Melnyczok / Jacek Bułatek
4. Adam Chybiński / Krzysztof Wierzbicki
5-6. Jacek Raczkier / Paweł Komoszyński
5-6. Joanna Grabowska / Michał Kurij
7-8. Arkadiusz Kurzyk / Joanna Hałat
7-8. Patrycja Krauze / Dariusz Ludwiczak
9-12. Artur Jaskulski / Przemysław Biegański
9-12. Paweł Chyliński / Krzysztof Buszewicz

Single Open
1. Jacek Raczkier
2. Marcin Snopkowski
3. Michał Ziółkowski
4. Jacek Bułatek
5-6. Miłosz Kraiński
5-6. Edyta Ptasznik
7-8. Michał Kurij
7-8. Bartosz Nogajski
9-12. Michał Melnyczok
9-12. Artur Jaskulski
9-12. Jakub Polak
9-12. Krzysztof Wachowiak
13-16. Justyna Kulesza
13-16. Przemysław Wysocki
13-16. Marcin Rokoszewski
13-16. Krzysztof Buszewicz

Pary Open
1. Bartosz Nogajski / Jacek Raczkier
2. Miłosz Kraiński / Olivia Klepacka
3. Jacek Bułatek / Tomasz Kowalski
4. Michał Ziółkowski / Krzysztof Wachowiak
5-6. Krzysztof Jastrzębski / Michał Kurij
5-6. Michał Melnyczok / Arkadiusz Kurzyk
7-8. Jakub Polak / Krystian Aranowski
7-8. Marcin Rokoszewski / Krzysztof Buszewicz
9-12. Krzysztof Wierzbicki / Dariusz Ludwiczak
9-12. Edyta Ptasznik / Monika Rokoszewska
9-12. Artur Jaskulski / Przemysław Biegański

 


S T Y C Z E Ń


Wyniki toruńskiej ligi styczniowej 24-25.01.2015 r.

Pary Ama:
1. Paweł Chyliński / Patrycja Krauze
2. Marek Romanowski / Wiesław Romanowski
3. Marcin Rokoszewski / Edyta Ptasznik
4. Przemysław Wysocki / Daniel Wawrocki
5-6. Justyna Kulesza / Mateusz Antonowicz
5-6. Maciej Szymański / Artur Jaskulski
7-8. Paweł Sołtysiński / Piotr Cichocki
7-8. Łukasz Kłos / Andrzej Walczak

Pary Open:
1. Jacek Bułatek / Tomasz Kowalski
2. Krystian Aranowski / Jakub Polak
3. Anna Otrębska / Przemysław Otrębski
4. Piotr Leśniewski / Alan Piksa
5-6. Michał Kurij / Krzysztof Jastrzębski
5-6. Michał Ziółkowski / Krzysztof Wachowiak
7-8. Miłosz Kraiński / Olivia Klepacka
7-8. Paweł Chyliński / Marek Romanowski
9-12. Bartosz Nogajski / Jacek Raczkier
9-12. Michał Melnyczok / Arkadiusz Kurzyk
9-12. Artur Jaskulski / Przemysław Biegański
9-12. Edyta Ptasznik / Karolina Kłos
13-16. Krzysztof Wierzbicki / Dariusz Ludwiczak
13-16. Piotr Cichocki / Joanna Grabowska
13-16. Łukasz Kłos / Marcin Rokoszewski
13-16. Daniel Wawrocki / Mateusz Antonowicz

Single Open:
1. Jacek Bułatek
2. Jacek Raczkier
3. Michał Ziółkowski
4. Michał Melnyczok
5-6. Jakub Polak
5-6. Alan Piksa
7-8. Bartosz Nogajski
7-8. Marcin Rokoszewski
9-12. Maciej Szymański
9-12. Przemysław Otrębski
9-12. Piotr Leśniewski
9-12. Daniel Wawrocki
13-16. Karolina Klos
13-16. Krzysztof Wachowiak
13-16. Artur Jaskulski
13-16. Piotr Cichocki
17-24. Paweł Chyliński
17-24. Pawel Czajkowski
17-24. Łukasz Kłos
17-24. Edyta Ptasznik
17-24. Marek Romanowski
17-24. Wiesław Romanowski
17-24. Justyna Kulesza
17-24. Paweł Sołtysiński

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>