DYP toruń


Poniżej znajdziecie wyniki środowych DYP-ów:

  1.  Wyniki DYP’a 30.09.2015 r.
  2. Wyniki DYP’a 23.09.2015 r.
  3. DYP 24.06.2015 r.
  4.  DYP 13.05.2015 r.
  5. DYP 01.04.2015 r.
  6. DYP 25.03.2015 r.
  7. DYP 18.03.2015 r.
  8. DYP 11.03.2015 r.
  9. DYP 04.03.2015 r.
  10. DYP 18.02.2015 r.
  11. DYP 11.02.2015 r.
  12. DYP 04.02.2015 r.
  13. DYP 28.01.2015 r.
  14. DYP 14.01.2015 r.
  15. DYP 07.01.2015 r.
  16. DYP 17.12.2014 r.

 


Wyniki DYP’a 30.09.2015 r.

1. Katarzyna Śmiela / Arkadiusz Taboon
2. Wschód Słońca / Paweł Sołtysiński (poddany finał)
3. Witold Terechowicz / Jacek Raczkier
4. Olivia Klepacka / Jacek Bułatek
5/6. Justyna Dolecka / Joanna Hałat
5/6. Artur Jaskulski / Dominik Christke
7/8. Patrycja Krauze / Jacek Knychała
7/8. Karol Kujawa / Waldek
9/12. Piotr Cichocki / Adam Chybiński
9/12. Damian Tomaszewicz / Pepa
9/12. Szymon Radkowski / TD

Wyniki DYP’a 23.09.2015 r.

1. Katarzyna Śmiela / Bartek Nogajski
2. Wschód Słońca / Michał Kurij
3. Krzysztof Wierzbicki / Jacek Knychała
4. Asia Grabowska / Krzych Eterski / TD
5/6. Arkadiusz Taboon / Artur Jaskulski
5/6. Daniel WawrockiSzymon Radkowski
7/8. Dominik Otkiński / Sebastian Lasecki
7/8. Paweł Sołtysiński / Radosław Went
9/10. Jakub Polak / Wiktor Śniadkowski
9/10. Dominik Christke / Witold Terechowicz

DYP 24.06.2015 r.

1. Mateusz Antonowicz, Witold Terechowicz
2. Paweł SołtysińskiKrzych Eterski
3. Ari, Patrycja Krauze
4. Artur JaskulskiJustyna Kulesza
5-6. Krzysztof Wierzbicki, Kurek Marcin
5-6. Radosław Went, Jakub Marcin Knop

 


DYP 13.05.2015 r.

1. Ari / Łukasz Konwent
2. Sebastian Wojtecki / Krzysztof Kriz Wachowiak
3. Jakub Kasperek / Daniel Wawrocki
4. Damian Tomaszewicz / Krzysztof Wierzbicki
5/6. Andrzej Bułatek / Patrycja Krauze
5/6. Ula Białek / Bartek Nogajski
7/8. Katarzyna Wiciun-Dowgiałło / Przemek Wysocki
7/8. Jakub Marcin Knop / Artur Jaskulski
9/12. Sebastian Lasecki / Witold Terechowicz
9/12. Sławomir Drost / Miłosz Kraiński
9/12. Szymon Radkowski / Piotr Cichocki
9/12. Wiktor Śniadkowski / Mateusz Antonowicz
13. Justyna Dolecka / Paweł Sołtysiński

 


DYP 01.04.2015 r.

1. Miłosz Kraiński / Jakub Polak
2. Michał Melnyczok / Daniel Wawrocki
3. Paweł Sołtysiński / Łukasz Konwent
4. Krzysztof Wachowiak / Michał Kurij
5-6. Jakub Kasperek / Krzysztof Wierzbicki
5-6.Przemysław Wysocki / Justyna Kulesza
7-8. Piotr Cichocki / Waldemar Rutkowski
7-8. Jakub Marcin Knop / Jacek Bdg.
9-12. Joanna Hałat / Mateusz Antonowicz
9-12. Łukasz Kłos / Artur Jaskulski
9-12. Patrycja Krauze / Paweł Czajkowski
9-12. Witold Terechowicz / Damian Tomaszewicz
13. Krzysztof Eterski / Justyna Dolecka / TD

 


DYP 25.03.2015 r.

1. Justyna Kulesza / Artur Jaskulski
2. Jacek Bdg. / Justyna Dolecka
3. Daniel Wawrocki / Andrzej Bułatek
4. Patrycja Krauze / Przemysław Wysocki
5/6. Paweł Sołtysiński / Damian Tomaszewicz
5/6. Jakub Knop / Miriam

 


DYP 18.03.2015 r.

1. Jacek BDG / Miłosz Kraiński
2. Michał Melnyczok / Justyna Kulesza
3.Krystian Aranowski / Paweł Sołtysiński
4. Patrycja Krauze / Daniel Wawrocki
5-6. Tomasz Kowalski / Przemysław Wysocki
5-6. Michał Kurij / Joanna Grabowska
7-8. Jakub Polak / Justyna Dolecka
7-8. Mateusz Antonowicz / Michał Ziółkowski
9-12. Piotr Cichocki / Radek ‚Rysownik’ Went

 


DYP 11.03.2015 r.

1. Jacek Raczkier / Artur Jaskulski
2. Jacek Bułatek / Ari
3. Patrycja Krauze / Joanna Grabowska
4. Michał Kurij / Przemysław Wysocki
5/6. Przemysław Biegański / Jakub Kasperek
5/6. Krzysztof Wierzbicki / Jacek Bdg.
7/8. Jakub Knop / Radosław Went
7/8. Paweł Sołtysiński / Damian Tomaszewicz
9/11. Andrzej Bułatek / Kacha Wiciun-Dowgiałło
9/11. Daniel Wawrocki / Justyna Dolecka
9/11. Michał Ziółkowski / Sławomir Drost

 


DYP 4.03.2015 r.

1. Daniel Wawrocki/ Jacek Bgd.
2. Justyna Kulesza / Paweł Sołtysiński
3. Adam Chybiński / Paweł Spławik
4. Krzysztof Jastrzębski / Damian
5/6. Piotrek G. / Kamil G. / Kurij
5/6. Przemysław Biegański / Asia Grabowska
7/8. Artur Jaskulski / Darek Maćkiewicz
7/8. Jakub Marcin Knop / Witold Terechowicz
9/10. Michał Kurij / Ula Białek
9/10. Mateusz Antonowicz / Paweł Ziółkowski

 


DYP 18.02.2015 r.

1. Przemysław Biegański / Daniel Wawrocki
2. Krzysztof Jastrzębski / Nikodem
3. Asia Grabowska / Ari
4. Michał Kurij / Paweł Sołtysiński
5/6. Joanna Hałat / Jacek
5/6. Justyna Kulesza / Rafał
7/8. Jakub Marcin Knop / Mikołaj
7/8. Witek Terechowicz / Damian
9/10. Łukasz Konwent / Paweł Czajkowski
9/10. Ula Białek / Krzysztof Wierzbicki

 


DYP 11.02.2015:

1. Krzysztof Wachowiak / Artur Jaskulski
2. Tomasz Kowalski / Witold Terechowicz
3. Joanna Grabowska / Krzysztof Wierzbicki
4. Miłosz Kraiński / Radosław Went
5/6. Justyna Kulesza / Maciej Szymański
5/6. Justyna Dolecka / Michał Kurij
7/8. Łukasz Kłos / Nikodem
7/8. Jakub Knop / Radek

 


DYP 04.02.2015 r.

1. Krzysztof Wierzbicki / Krzysztof Wachowiak
2. Przemysław Biegański / Krzysztof Eterski
3. Paweł Czajkowski / Artur Jaskulski
4. Mateusz Antonowicz / Bartosz Nogajski
5/6. Łukasz Konwent / Radosław Szczepański
5/6. Jacek Bdg. / Michał Kurij
7/8. Spławik / Jacek Bułatek
7/8. Patrycja Krauze / Joanna Grabowska
9/12. Witold Terechowicz / Ula Białek
9/12. Przemysław Wysocki / Jakub Knop
9/12. Joanna Hałat / Marcin
9/12. Daniel Wawrocki / Maciej Szymański
13/15. Justyna Kulesza / Justyna Dolecka
13/15. Andrzej / Zaręba
13/15. Rysownik / TD

 


DYP 28.01.2015 r.

1. Jacek Raczkier / Michał Ziółkowski
2. Artur Jaskulski / Michał Kurij
3. Joanna Grabowska/ Daniel Wawrocki
4. Patrycja Krauze / Maciej Szymański
5-6. Czajun / Paweł Sołtysiński
5-6. Rysownik / Witek
7-8. Adil / Jakub Marcin Knop
7-8. Justyna Dolecka / Jakub Polak
9-11. Krzysztof Eterski / TD
9-11. Ula / Łukasz Konwent
9-11. Justyna Kulesza/ Przemek Wysocki

 


DYP 14.01.2015 r.

1. Jacek Bułatek / Bogusz
2. Daniel Wawrocki / Justyna Kulesza
3. Miłosz Kraiński / Przemek Wysocki
4. Michał Melnyczok / Andrzej
5-6. Joanna Grabowska/ Krzysztof Wierzbicki
5-6. Michał Kurij / Łukasz Konwent
7-8. Ari / Ula
7-8. Paweł Sołtysiński / Damian
9-12. Krzysztof Eterski / Łukasz Szymborski
9-12. Przemysław Biegański / Jakub Marcin Knop
9-12. Mateusz Antonowicz / Rafi
9-12. Patrycja Krauze / Justyna Dolecka

 


DYP 07.01.2015 r.

1. Michał Melnyczok / Witek
2. Michał Kurij / Daniel Wawrocki
3. Czarny / Jose
4. Justyna Kulesza / Krzysztof Eterski
5-6. Miłosz Kraiński / Łukasz Szymborski
5-6. Stempel / Justyna Dolecka
7-8. Bogusz / Jakub Marcin Knop
7-8. Artur Jaskulski/ Łukasz Konwent
9-12. Czajun / Rysownik
9-12. Mateusz Antonowicz/ Przemek Wysocki
9-12. Ula / Joanna Grabowska

 


DYP 17.12.2014 r.

1. Łukasz Konwent/ Miłosz Kraiński
2. Artur Jaskulski / Jacek Bdg.
3. Jakub Marcin Knop / Jakub Polak
4. Justyna Kulesza / Jacek Raczkier
5. Daniel Wawrocki / Paweł Sołtysiński
Przemek Wysocki / Michał Kurij
7. Mateusz Antonowicz / Krzysztof Eterski
Adrian Kretkowski / Krzysztof Wierzbicki
9. Czajun / Witold
Justyna Dolecka / Arkadiusz Kurzyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>