WYNIKI


Poniżej zamieszczone są wyniki z następujących turniejów:

  1. Wyniki toruńskiej ligi czerwcowej 26-27.06.2015 r.
  2. DYP 24.06.2015 r.
  3. MPG 04-07.06.2015 r.
  4. DYP 13.05.2015 r.
  5. Wyniki toruńskiej ligi majowej 08-09.05.2015 r.
  6. Wyniki toruńskiej ligi kwietniowej 17-18.04.2015 r.
  7. Single Open 02.04.2015 r.
  8. DYP 01.04.2015 r.
  9. DYP 25.03.2015 r.
  10. Wyniki toruńskiej ligi marcowej 20-21.03.2015 r.
  11. DYP 18.03.2015 r.
  12. DYP 11.03.2015 r.
  13. DYP 04.03.2015 r.
  14. DYP 18.02.2015 r.
  15. Wyniki toruńskiej ligi lutowej 13-14.02.2015 r.
  16. Turniej Studencki 12.02.2015 r.
  17. DYP 11.02.2015 r.
  18. DYP 04.02.2015 r.
  19. Wyniki łódzkiej ligi styczniowej 31-01.02.2015 r.
  20. DYP 28.01.2015 r.
  21. Wyniki toruńskiej ligi styczniowej 24-25.01.2015 r.
  22. DYP 14.01.2015 r.
  23. DYP 07.01.2015 r.
  24. DYP 17.12.2014 r.

 


 

Wyniki toruńskiej ligi czerwcowej 26-27.06.2015 r.:

PRO-AMA
1. M.Kraiński/R.Jaworski
2. K.Wierzbicki/R.Szczepański
3. J.Raczkier/P.Komoszczyński
4. P.Krauze/D.Ludwiczak
5/6. Ł.Kłos/F.Gawinek
A.Chybiński/k.Aranowski
7/8. J.Hałat/K.Kłos
M.Kurij/P.Biegański
9/11. M.Antonowicz/J.Kasperek
P.Sołtysiński/Owsianiak
P.Biegański/A.Jaskulski

SINGLE OPEN
1. Jacek Raczkier
2. Michał Ziółkowski
3. Miłosz Kraiński
4. Jacek Bułatek
5/6. Justyna Kulesza
Witold Terechowicz
7/8. Mateusz Antonowicz
Paweł Sołtysiński
9/10. Katarzyna Wiciun-Dowgiałło
Sławomir Drost

PARY OPEN
1. Olivia Klepacka/Miłosz Kraiński
2. Michał Ziółkowski/Krzysztof Wachowiak
3. Tomasz Kowalski/Jacek Bułatek
4. Krystian Aranowski/Wiktoria Wilmanowicz
5/6.  Artur Jaskulski/Arkadiusz Owsianik
Jacek Raczkier/Dawid Klugowski
7. Witold Terechowicz/Paweł Komoszyński

 


 

DYP 24.06.2015 r.

1. Mateusz Antonowicz, Witold Terechowicz
2. Paweł SołtysińskiKrzych Eterski
3. Ari, Patrycja Krauze
4. Artur JaskulskiJustyna Kulesza
5-6. Krzysztof Wierzbicki, Kurek Marcin
5-6. Radosław Went, Jakub Marcin Knop

 


 

MPG 04-07.06.2015 r.

PARY AMATORSKIE:

1. Grzegorz Żakowski/Przemysław Bętkowski
2. Paweł Modzelewski/Bartosz Klimowicz
3. Grzegorz Kuskowski/Dawid Klugowski
4. Dariusz Mróz/Sławomir Szmyt
5-6. Sebastian Koćwin/Łukasz Fuławka
5-6. Łukasz Konwent/Paweł Czajkowski
7-8. Piotr Cichocki/Patrycja Krauze
7-8. Radosław Szczepański/Arkadiusz Owsianik
9-12. Grzegorz Kosowicz/Przemysław Godula
9-12. Wiesław Romanowski/Joanna Hałat
9-12. Adam Margiel/Szymon Granek
9-12. Krzysztof Szyszko/Marcin Tokarski
13-16. Edyta Ptasznik/Małgorzata Filon
13-16. Zuzanna Filon/Łukasz Hankus
13-16. Rafał Basiewicz/Stefan Bagan
13-16. Jacek Knychała/Daniel Małkowski
17-24. Tomasz Pyrgiel/Andrzej Walczak
17-24. Daniel Wawrocki/Witold Terechowicz
17-24. Jakub Kasperek/Justyna Kulesza
17-24. Wojciech Bukowski/Karol Skałbania
17-24. Aleksandra Kownacka/Janina Stankiewicz
17-24. Grzegorz Kopyciński/Michał Chmielewski
17-24. Rafał Wesołowski/Bartłomiej Wilner
17-24. Katarzyna Górka/Jarosław Wanatowicz
25-31. Joanna Grabowska/Mateusz Antonowicz
25-31. Grzegorz Zaręba/Magdalena Wydra
25-31. Paweł Kurzawa/Wiktoria Wilmanowicz
25-31. Sebastian Michalak/Aleksandra Durlej
25-31. Sebastian Wojtecki/Wiktor Śniadkowski
25-31. Witold Młynarczyk/Piotr Tyniw
25-31. Wojciech Byrzykowski/Michał Kwiatkowski

DYP czwartkowy:

1. Krystian Aranowski/Sebastian Michalak
2. Krzysztof Jastrzębski/Paweł Sołtysiński
3. Jakub Lach/Rafał Wesołowski
4. Jakub Kasperek/Tomasz Kołaczyk
5-6. Przemysław Biegański/Krzysztof Wierzbicki
5-6. Wiktoria Wilmanowicz/Grzegorz Kosowicz
7-8. Artur Jaskulski/Marcin Łyczkowski
7-8. Tomasz Pyrgiel/Przemysław Godula
9. Katarzyna Górka/Wiesław Romanowski

PARY SEMI-PRO

1. Emil Urbański/Remigiusz Fleszar
2. Marcin Snopkowski/Krzysztof Wachowiak
3. Bartosz Nogajski/Krzysztof Jastrzębski
4. Alan Piksa/Mateusz Mazur
5-6. Paweł Byczkowski/Mateusz Gawlik
5-6. Michał Melnyczok/Marcin Rokoszewski
7-8. Konrad Michalik/Olivia Klepacka
7-8. Piotr Maksymiuk/Jakub Grygo
9-12. Mateusz Mąka/Filip Klose
9-12. Maciej Noiszewski/Jakub Gontarek
9-12. Łukasz Buczyński/Wacław Banasik
9-12. Zuzanna Filon/Dawid Klugowski
13-16. Karolina Kłos/Łukasz Tomczuk
13-16. Łukasz Kłos/Filip Gawinek
13-16. Grzegorz Żakowski/Przemysław Bętkowski
13-16. Tomasz Kołaczyk/Rafał Wesołowski
17-24. Arkadiusz Pitak/Szymon Sanecznik
17-24. Bartosz Adamczyk/Katarzyna Cedrowicz
17-24. Jacek Bułatek/Michał Urbaniak
17-24. Artur Walicki/Artur Jankowski
17-24. Grzegorz Zaręba/Barbara Kurtyka
17-24. Jakub Lach/Przemysław Godula
17-24. Andrzej Walczak/Adam Margiel
17-24. Marcin Tokarski/Rafał Basiewicz
25-32. Marek Borecki/Łukasz Fuławka
25-32. Marcin Suchy/Łukasz Donocik
25-32. Paweł Chyliński/Paweł Sołtysiński
25-32. Artur Jaskulski/Przemysław Biegański
25-32. Krzysztof Wierzbicki/Dariusz Ludwiczak
25-32. Paweł Walczak/Danek Komorowski
25-32. Krzysztof Szyszko/Stefan Bagan
25-32. Karol Skałbania/Wojciech Bukowski
33. Maciej Andrzejewski/Agata Ćwiąkała

PARY PRO-MASTER

1. Mateusz Fudala/Miłosz Kraiński
2. Maciej Podgórski/Jakub Ziencikiewicz
3. Dawid Przybysz/Katarzyna Lach
4. Jacek Raczkier/Filip Kubiatowicz
5-6. Grzegorz Zawiłowicz/Augustyn Pitak
5-6. Cezary Bdzikot/Sebastian Gąsior
7-8. Krzysztof Warzecha/Marek Milewski
7-8. Jakub Polak/Krystian Aranowski
9-10. Tomasz Kowalski/Michał Ziółkowski
9-10. Anna Otrębska/Przemysław Otrębski

SINGLE AMATORSKIE

1. Piotr Maksymiuk
2. Sławomir Szmyt
3. Tomasz Kołaczyk
4. Jacek Knychała
5-6. Paweł Sołtysiński
5-6. Paweł Chyliński
7-8. Jarosław Wanatowicz
7-8. Daniel Małkowski
9-12. Daniel Wawrocki
9-12. Łukasz Konwent
9-12. Jakub Lach
9-12. Szymon Granek
13-16. Marcin Łyczkowski
13-16. Przemysław Biegański
13-16. Bartłomiej Wilner
13-16. Dariusz Mróz
17-24. Marcin Sichy
17-24. Tomasz Pyrgiel
17-24. Radosław Szczepański
17-24. Łukasz Hankus
17-24. Jakub Kasperek
17-24. Katarzyna Cedrowicz
17-24. Wiktor Śniadkowski
17-24. Paweł Modzelewski
25-32. Grzegorz Zaręba
25-32. Piotr Cichocki
25-32. Paweł Kurzawa
25-32. Małgorzata Filon
25-32. Justyna Kulesza
25-32. Danek Komorowski
25-32. Katarzyna Górka
25-32. Wojciech Bukowski
33-48. Grzegorz Kosowicz
33-48. Artur Jankowski
33-48. Joanna Grabowska
33-48. Mateusz Antonowicz
33-48. Grzegorz Kopyciński
33-48. Sebastian Wojtecki
33-48. Wiktoria Wilmanowicz
33-48. Witold Terechowicz
33-48. Sebastian Michalak
33-48. Marta Małkowska
33-48. Michał Kwiatkowski
33-48. Sebastian Koćwin
33-48. Patryk Jaśkowiak
33-48. Paweł Gardziejewski
33-48. Wojciech Byrzykowski
49-50. Aleksandra Kownacka
49-50. Katarzyna Gawek

 


 

DYP 13.05.2015 r.

1. Ari / Łukasz Konwent
2. Sebastian Wojtecki / Krzysztof Kriz Wachowiak
3. Jakub Kasperek / Daniel Wawrocki
4. Damian Tomaszewicz / Krzysztof Wierzbicki
5/6. Andrzej Bułatek / Patrycja Krauze
5/6. Ula Białek / Bartek Nogajski
7/8. Katarzyna Wiciun-Dowgiałło / Przemek Wysocki
7/8. Jakub Marcin Knop / Artur Jaskulski
9/12. Sebastian Lasecki / Witold Terechowicz
9/12. Sławomir Drost / Miłosz Kraiński
9/12. Szymon Radkowski / Piotr Cichocki
9/12. Wiktor Śniadkowski / Mateusz Antonowicz
13. Justyna Dolecka / Paweł Sołtysiński

 


 

Wyniki toruńskiej ligi majowej 08-09.05.2015 r.:

AS
1. Daniel Wawrocki
2. Przemysław Biegański
3. Paweł Chyliński
4. Dominik Otkiński
5-6. Witold Terechowicz
5-6. Łukasz Konwent
7-8. Patrycja Krauze
7-8. Piotr Cichocki
9-12. Joanna Grabowska
9-12. Jakub Kasperek
9-12. Justyna Kulesza

PRO-AMA
1. Miłosz Kraiński/Remigiusz Jaworski
2. Adam Chybiński/Krzysztof Wachowiak
3. Marcin Rokoszewski/Łukasz Tomczuk
4. Daniel Wawrocki/Witold Terechowicz
5-6. Jacek Raczkier/Paweł Komoszyński
5-6. Przemysław Otrębski/Jakub Kasperek
7-8. Krzysztof Wierzbicki/Radosław Szczepański
7-8. Michał Melnyczok/Przemysław Wysocki
9-12. Łukasz Kłos/Filip Gawinek
9-12. Joanna Grabowska/Michał Kurij
9-12. Bartosz Nogajski/Krzysztof Jastrzębski
9-12. Artur Jaskulski/Przemysław Biegański
13-16. Patrycja Krauze/Dariusz Ludwiczak
13-16. Paweł Chyliński/Wojciech

OS
1. Miłosz Kraiński
2. Jacek Bułatek
3. Michał Melnyczok
4. Michał Ziółkowski
5-6. Bartosz Nogajski
5-6. Jacek Raczkier
7-8. Artur Jaskulski
7-8. Krzysztof Jastrzębski
9-12. Przemysław Wysocki
9-12. Piotr Cichocki
9-12. Paweł Sołtysiński
9-12. Michał Kurij
13-16. Witold Terechowicz
13-16. Paweł Chyliński
13-16. Joanna Grabowska
13-16. Mateusz Antonowicz

OD
1. Michał Ziółkowski / Krzysztof Wachowiak
2. Bartosz Nogajski / Jacek Raczkier
3. Miłosz Kraiński / Olivia Klepacka
4. Krystian Aranowski / Jakub Polak
5-6. Krzysztof Jastrzębski / Michał Kurij
5-6. Jacek Bułatek / Michał Melnyczok
7-8. Joanna Grabowska / Paweł Chyliński
7-8. Artur Jaskulski / Przemysław Biegański

DYP
1. Miłosz Kraiński / Krzysztof Jastrzębski
2. Bartosz Nogajski / Michał Ziółkowski
3. Witold Terechowicz / Piotr Cichocki / Krystian Aranowski
4. Michał Kurij / Jacek Raczkier
5-6. Paweł Sołtysiński / Paweł Chyliński
5-6. Sławek / Michał Melnyczok
7-8. Artur Jaskulski / Olivia Klepacka
7-8. Joanna Grabowska / Przemysław Wysocki

 


 

Wyniki toruńskiej ligi kwietniowej 17-18.04.2015 r.:

Wyniki AS
1. Jacek Knychała
2. Paweł Chyliński
3. Jakub Kasperek
4. Paweł Sołtysiński
5-6. Przemysław Biegański
5-6. Joanna Grabowska
7-8. Dominik Otkiński
7-8. Justyna Kulesza
9-12. Justyna Dolecka
9-12. Patrycja Krauze
9-12. Andrzej Bułatek

Wyniki Pro-Ama
1. Miłosz Kraiński / Jacek Knychała
2. Joanna Hałat / Krystian Aranowski
3. Michał Melnyczok / Daniel Wawrocki
4. Maciej Andrzejewski / Adam Chybiński
5-6. Bartosz Nogajski / Krzysztof Jastrzębski
5-6. Jacek Raczkier / Paweł Komoszyński
7-8. Dominik Otkiński / Przemek Wysocki
7-8. Krzysztof Wierzbicki / Radosław Szczepański
9-12. Paweł Sołtysińki / Paweł Chyliński
9-12. Sławomir Drost / Katarzyna Dowgiałło
9-12. Jakub Kasperek / Michał Kurij
9-12. Artur Jaskulski / Przemysław Biegański

Wyniki AD
1. Marek Romanowski / Wiesław Romanowski
2. Paweł Sołtysiński / Jakub Kasperek
3. Rafał Włodarczyk / Łukasz Kaczmarek
4. Jacek Kostelecki / Dominika Pawełczyk

Wyniki OS
1. Jacek Raczkier
2. Miłosz Kraiński
3. Michał Melnyczok
4. Marek Romanowski
5-6. Przemysław Otrębski
5-6. Bartosz Nogajski
7-8. Wiesław Romanowski
7-8. Filip Gawinek
9-12. Przemysław Wysocki
9-12. Karolina Kłos
9-12. Michał Kurij
9-12. Michał Ziółkowski
13-16. Rafał Włodarczyk
13-16. Andrzej Walczak
13-16. Łukasz Kłos
13-16. Artur Jaskulski
17-24. Jakub Kasperek
17-24. Łukasz Kaczmarek
17-24. Joanna Hałat
17-24. Paweł Sołtysiński

Wyniki OD
1. Bartosz Nogajski / Jacek Raczkier
2. Olivia Klepacka / Miłosz Kraiński
3. Michał Melnyczok / Arkadiusz Kurzyk
4. Anna Otrębska / Przemysław Otrębski
5-6. Łukasz Kłos / Filip Gawinek
5-6. Michał Ziółkowski / Wiesław Romanowski
7-8. Krzysztof Jastrzębski / Michał Kurij
7-8. Karolina Kłos / Andrzej Walczak
9-12. Paweł Chyliński / Marek Romanowski
9-12. Jacek Kostelecki / Dominika Pawełczyk
9-12. Rafał Włodarczyk / Artur Jaskulski

 


 

SINGLE OPEN 02.04.2015 r.

1. Jacek Raczkier
2. Krzysztof Wierzbicki
3. Piotr Cichocki
4. Joanna Hałat
5/6. Artur Jaskulski
5/6. Paweł Sołtysiński
7/8. Mateusz Antonowicz
7/8. Przemysław Biegański
9/11. Olivia Klepacka
9/11. Patrycja Krauze
9/11. Jakub Kasperek

 


 

DYP 01.04.2015 r.

1. Miłosz Kraiński / Jakub Polak
2. Michał Melnyczok / Daniel Wawrocki
3. Paweł Sołtysiński / Łukasz Konwent
4. Krzysztof Wachowiak / Michał Kurij
5-6. Jakub Kasperek / Krzysztof Wierzbicki
5-6.Przemysław Wysocki / Justyna Kulesza
7-8. Piotr Cichocki / Waldemar Rutkowski
7-8. Jakub Marcin Knop / Jacek Bdg.
9-12. Joanna Hałat / Mateusz Antonowicz
9-12. Łukasz Kłos / Artur Jaskulski
9-12. Patrycja Krauze / Paweł Czajkowski
9-12. Witold Terechowicz / Damian Tomaszewicz
13. Krzysztof Eterski / Justyna Dolecka / TD

 


 

DYP 25.03.2015 r.

1. Justyna Kulesza / Artur Jaskulski
2. Jacek Bdg. / Justyna Dolecka
3. Daniel Wawrocki / Andrzej Bułatek
4. Patrycja Krauze / Przemysław Wysocki
5/6. Paweł Sołtysiński / Damian Tomaszewicz
5/6. Jakub Knop / Miriam

 


 

Wyniki toruńskiej ligi marcowej 20-21.03.2015 r.

Pary Amatorskie
1. Wawrocki/Wysocki
2. Kasperek/Biegański
3. Grabowska/Cichocki
4. Kulesza/Antonowicz
5-6. Hałat/Sołtysiński
5-6. Galda/Lubiński

Single Amatorskie
1. Daniel Wawrocki
2. Marek Romanowski
3. Artur Jaskulski
4. Mateusz Antonowicz
5-6. Piotr Cichocki
5-6. Łukasz Konwent
7-8. Paweł Chyliński
7-8. Przemysław Biegański
9-12. Joanna Hałat
9-12. Justyna Kulesza
9-12. Joanna Grabowska
9-12. Jakub Kasperek
13-16. Patrycja Krauze
13-16. Paweł Sołtysiński
13-16. Radosław Went

Pro-Ama
1. Wierzbicki/Szczepański
2. Kurij/Grabowska
3. Jastrzębski/Nogajski
4. Chybiński/Szymański
5-6. Biegański/Jaskulski
5-6. Wawrocki/Romanowski
7-8. Krauze/Ludwiczak
7-8. Kulesza/Chyliński
9-12. Antonowicz/Kasperek
9-12. Cichocki/Owsianik
9-12. Galda/Lubiński

OS
1. Dawid Przybysz
2. Bartosz Nogajski
3. Michał Kurij
4. Michał Ziółkowski
5-6. Jacek Raczkier
5-6. Krystian Aranowski
7-8. Jacek Bułatek
7-8. Marek Romanowski
9-12. Piotr Cichocki
9-12. Katarzyna Lach
9-12. Daniel Wawrocki
9-12. Artur Jaskulski
13-16. Joanna Hałat
13-16. Paweł Sołtysiński
13-16. Mateusz Antonowicz
13-16. Jakub Kasperek

WS
1. Olivia Klepacka
2. Katarzyna Lach
3. Patrycja Krauze
4. Justyna Kulesza

OD
1. Nogajski/Raczkier
2. Polak/Aranowski
3. Lach/Przybysz
4. Kraiński/Klepacka
5-6. Bułatek/Kowalski
5-6. Ziółkowski/Wachowiak
7-8. Melnyczok/Kurzyk
7-8. Jastrzębski/Kurij
9-12. Romanowski/Chyliński
9-12. Kulesza/Wawrocki
9-12. Wierzbicki/Ludwiczak

 


 

DYP 18.03.2015 r.

1. Jacek BDG / Miłosz Kraiński
2. Michał Melnyczok / Justyna Kulesza
3.Krystian Aranowski / Paweł Sołtysiński
4. Patrycja Krauze / Daniel Wawrocki
5-6. Tomasz Kowalski / Przemysław Wysocki
5-6. Michał Kurij / Joanna Grabowska
7-8. Jakub Polak / Justyna Dolecka
7-8. Mateusz Antonowicz / Michał Ziółkowski
9-12. Piotr Cichocki / Radek ‚Rysownik’ Went

 


 

DYP 11.03.2015 r.

1. Jacek Raczkier / Artur Jaskulski
2. Jacek Bułatek / Ari
3. Patrycja Krauze / Joanna Grabowska
4. Michał Kurij / Przemysław Wysocki
5/6. Przemysław Biegański / Jakub Kasperek
5/6. Krzysztof Wierzbicki / Jacek Bdg.
7/8. Jakub Knop / Radosław Went
7/8. Paweł Sołtysiński / Damian Tomaszewicz
9/11. Andrzej Bułatek / Kacha Wiciun-Dowgiałło
9/11. Daniel Wawrocki / Justyna Dolecka
9/11. Michał Ziółkowski / Sławomir Drost

 


 

DYP 4.03.2015 r.

1. Daniel Wawrocki/ Jacek Bgd.
2. Justyna Kulesza / Paweł Sołtysiński
3. Adam Chybiński / Paweł Spławik
4. Krzysztof Jastrzębski / Damian
5/6. Piotrek G. / Kamil G. / Kurij
5/6. Przemysław Biegański / Asia Grabowska
7/8. Artur Jaskulski / Darek Maćkiewicz
7/8. Jakub Marcin Knop / Witold Terechowicz
9/10. Michał Kurij / Ula Białek
9/10. Mateusz Antonowicz / Paweł Ziółkowski

 


 

DYP 18.02.2015 r.

1. Przemysław Biegański / Daniel Wawrocki
2. Krzysztof Jastrzębski / Nikodem
3. Asia Grabowska / Ari
4. Michał Kurij / Paweł Sołtysiński
5/6. Joanna Hałat / Jacek
5/6. Justyna Kulesza / Rafał
7/8. Jakub Marcin Knop / Mikołaj
7/8. Witek Terechowicz / Damian
9/10. Łukasz Konwent / Paweł Czajkowski
9/10. Ula Białek / Krzysztof Wierzbicki

 


 

Wyniki toruńskiej ligi lutowej 13-14.02.2015 r.

Single Ama
1. Łukasz Konwent
2. Artur Jaskulski
3. Przemysław Wysocki
4. Paweł Czajkowski
5-6. Paweł Chyliński
5-6. Przemysław Biegański
7-8. Krzysztof Buszewicz
7-8. Joanna Grabowska
9-12. Paweł Sołtysiński
9-12. Andrzej Bułatek
9-12. Justyna Kulesza
9-12. Mateusz Antonowicz
13-16. Justyna Dolecka
13-16. Marcin Ślusarkiewicz

Pro-Ama
1. Miłosz Kraiński / Justyna Kulesza
2. Bartosz Nogajski / Krzysztof Jastrzębski
3. Michał Melnyczok / Jacek Bułatek
4. Adam Chybiński / Krzysztof Wierzbicki
5-6. Jacek Raczkier / Paweł Komoszyński
5-6. Joanna Grabowska / Michał Kurij
7-8. Arkadiusz Kurzyk / Joanna Hałat
7-8. Patrycja Krauze / Dariusz Ludwiczak
9-12. Artur Jaskulski / Przemysław Biegański
9-12. Paweł Chyliński / Krzysztof Buszewicz

Single Open
1. Jacek Raczkier
2. Marcin Snopkowski
3. Michał Ziółkowski
4. Jacek Bułatek
5-6. Miłosz Kraiński
5-6. Edyta Ptasznik
7-8. Michał Kurij
7-8. Bartosz Nogajski
9-12. Michał Melnyczok
9-12. Artur Jaskulski
9-12. Jakub Polak
9-12. Krzysztof Wachowiak
13-16. Justyna Kulesza
13-16. Przemysław Wysocki
13-16. Marcin Rokoszewski
13-16. Krzysztof Buszewicz

Pary Open
1. Bartosz Nogajski / Jacek Raczkier
2. Miłosz Kraiński / Olivia Klepacka
3. Jacek Bułatek / Tomasz Kowalski
4. Michał Ziółkowski / Krzysztof Wachowiak
5-6. Krzysztof Jastrzębski / Michał Kurij
5-6. Michał Melnyczok / Arkadiusz Kurzyk
7-8. Jakub Polak / Krystian Aranowski
7-8. Marcin Rokoszewski / Krzysztof Buszewicz
9-12. Krzysztof Wierzbicki / Dariusz Ludwiczak
9-12. Edyta Ptasznik / Monika Rokoszewska
9-12. Artur Jaskulski / Przemysław Biegański

 


 

Wyniki Turnieju Studenckiego 12.02.2015:

1. Justyna Dolecka / Piotr Gerc
2. Wiktor Śniadkowski / Sebastian Wojtecki
3. Szymon Radkowski / Sebastian Lasecki
4. Jakub Knop / Adrian Kretkowski
5. Ula Białek / Jacek Girtler

 


 

DYP 11.02.2015:

1. Krzysztof Wachowiak / Artur Jaskulski
2. Tomasz Kowalski / Witold Terechowicz
3. Joanna Grabowska / Krzysztof Wierzbicki
4. Miłosz Kraiński / Radosław Went
5/6. Justyna Kulesza / Maciej Szymański
5/6. Justyna Dolecka / Michał Kurij
7/8. Łukasz Kłos / Nikodem
7/8. Jakub Knop / Radek

 


 

DYP 04.02.2015 r.

1. Krzysztof Wierzbicki / Krzysztof Wachowiak
2. Przemysław Biegański / Krzysztof Eterski
3. Paweł Czajkowski / Artur Jaskulski
4. Mateusz Antonowicz / Bartosz Nogajski
5/6. Łukasz Konwent / Radosław Szczepański
5/6. Jacek Bdg. / Michał Kurij
7/8. Spławik / Jacek Bułatek
7/8. Patrycja Krauze / Joanna Grabowska
9/12. Witold Terechowicz / Ula Białek
9/12. Przemysław Wysocki / Jakub Knop
9/12. Joanna Hałat / Marcin
9/12. Daniel Wawrocki / Maciej Szymański
13/15. Justyna Kulesza / Justyna Dolecka
13/15. Andrzej / Zaręba
13/15. Rysownik / TD

 


 

Wyniki łódzkiej ligi styczniowej 31-01.02.2015 r.

Pary Open
1. Ziencikiewicz/ Fudala
2. Kraiński/ Raczkier
3. A. Pitak/ Zawiłowicz
4. K. Lach/ Przybysz
5/6. Kodziński/ M.Michalak
5/6. Otrębska/ Otrębski
7/8. Poboży/ Szustak
7/8. Rokoszewski/ Podgórski
9/12. Melnyczok/Ziółkowski
9/12. Banasik/ Buczyński
9/12. Kurtyka/ Zaręba
9/12. Gawinek/ Tomczuk
13/16. Wierzbicki/ Kurij
13/16. Kulesza/ Klugowski
13/16. Sadek/ Łyczkowski
13/16. Skałbania/ Wydra
17/24. K. Kłos/ Cedrowicz
17/24. Ł. Kłos/ Walczak
17/24. Ptasznik/ Klepacka
17/24. S. Michalak/ Golonka
17/24. Kurzawa/ Kostelecki
17/24. Borowiec/ Lisiecka
17/24. Kosowicz/ Włodarczyk
17/24. Storczyk/ Dobrowolski

DYP
1. Kraiński/ Kodziński
2. Poboży/ Ł. Kłos
3. Rokoszewski/ Melnyczok
4. Wierzbicki/ Zawiłowicz
5/6. Ziencikiewicz/ Klugowski
5/6. Skałbania/ Szustak
7/8. Otrębski/ Fudala
7/8. Przybysz/ Kulesza
9/12. Walczak/ Raczkier
9/12. Kurij/ Gawinek
9/12. K. Kłos/ K. Lach
9/12. Michalak/ Godula
13/16. Kurzyk/ Ziółkowski
13/16. Cedrowicz/ Kosowicz
13/16. Ł. Tomczuk/ Banasik
13/16. Buczyński/ Włodarczyk
13/16. Podgórski/ Kurtyka
17/24. A. Pitak/ Michalak
17/24. Klepacka/ Zaręba
17/24. Ptasznik/ Wydra
17/24. Dobrowolski/ Margiel
17/24. Łyczkowski/ Sadek
17/24. Golonka/ Storczyk
17/24. Otrębska/ Kurzawa
25/32. Pyrgiel/ Kostelecki

Single Open
1. Alan Piksa
2. Krzysztof Warzecha
3. Mateusz Mazur
4. Miłosz Kraiński
5/6. Grzegorz Zawiłowicz
5/6. Dawid Przybysz
7/8. Jacek Raczkier
7/8. Konrad Michalik
9/12. Mateusz Fudala
9/12. Maciej Podgórski
9/12. Michał Pisarzewski
9/12. Przemysław Otrębski
13/16. Grzegorz Żakowski
13/16. Katarzyna Lach
13/16. Mateusz Gawlik
13/16. Łukasz Tomczuk
17/24. Arkadiusz Pitak
17/24. Krzysztof Wierzbicki
17/24. Andrzej Walczak
17/24. Edyta Ptasznik
17/24. Dominika Pawełczyk
17/24. Rafał Włodarczyk
17/24. Marcin Rokoszewski
17/24. Filip Gawinek
25/32. Karol Skałbania
25/32. Łukasz Kłos
25/32.Sebastian Michalak
25/32. Katarzyna Cedrowicz
25/32. Grzegorz Zaręba
25/32. Karolina Kłos
25/32. Paweł Kurzawa
25/32.Tomasz Pyrgiel
33/48. Adam Margiel
33/48. Justyna Kulesza
33/48. Jacek Kostelecki
33/48. Przemysław Godula

 


 

DYP 28.01.2015 r.

1. Jacek Raczkier / Michał Ziółkowski
2. Artur Jaskulski / Michał Kurij
3. Joanna Grabowska/ Daniel Wawrocki
4. Patrycja Krauze / Maciej Szymański
5-6. Czajun / Paweł Sołtysiński
5-6. Rysownik / Witek
7-8. Adil / Jakub Marcin Knop
7-8. Justyna Dolecka / Jakub Polak
9-11. Krzysztof Eterski / TD
9-11. Ula / Łukasz Konwent
9-11. Justyna Kulesza/ Przemek Wysocki

 


 

Wyniki toruńskiej ligi styczniowej 24-25.01.2015 r.

Pary Ama:
1. Paweł Chyliński / Patrycja Krauze
2. Marek Romanowski / Wiesław Romanowski
3. Marcin Rokoszewski / Edyta Ptasznik
4. Przemysław Wysocki / Daniel Wawrocki
5-6. Justyna Kulesza / Mateusz Antonowicz
5-6. Maciej Szymański / Artur Jaskulski
7-8. Paweł Sołtysiński / Piotr Cichocki
7-8. Łukasz Kłos / Andrzej Walczak

Pary Open:
1. Jacek Bułatek / Tomasz Kowalski
2. Krystian Aranowski / Jakub Polak
3. Anna Otrębska / Przemysław Otrębski
4. Piotr Leśniewski / Alan Piksa
5-6. Michał Kurij / Krzysztof Jastrzębski
5-6. Michał Ziółkowski / Krzysztof Wachowiak
7-8. Miłosz Kraiński / Olivia Klepacka
7-8. Paweł Chyliński / Marek Romanowski
9-12. Bartosz Nogajski / Jacek Raczkier
9-12. Michał Melnyczok / Arkadiusz Kurzyk
9-12. Artur Jaskulski / Przemysław Biegański
9-12. Edyta Ptasznik / Karolina Kłos
13-16. Krzysztof Wierzbicki / Dariusz Ludwiczak
13-16. Piotr Cichocki / Joanna Grabowska
13-16. Łukasz Kłos / Marcin Rokoszewski
13-16. Daniel Wawrocki / Mateusz Antonowicz

Single Open:
1. Jacek Bułatek
2. Jacek Raczkier
3. Michał Ziółkowski
4. Michał Melnyczok
5-6. Jakub Polak
5-6. Alan Piksa
7-8. Bartosz Nogajski
7-8. Marcin Rokoszewski
9-12. Maciej Szymański
9-12. Przemysław Otrębski
9-12. Piotr Leśniewski
9-12. Daniel Wawrocki
13-16. Karolina Klos
13-16. Krzysztof Wachowiak
13-16. Artur Jaskulski
13-16. Piotr Cichocki
17-24. Paweł Chyliński
17-24. Pawel Czajkowski
17-24. Łukasz Kłos
17-24. Edyta Ptasznik
17-24. Marek Romanowski
17-24. Wiesław Romanowski
17-24. Justyna Kulesza
17-24. Paweł Sołtysiński

 


 

DYP 14.01.2015 r.

1. Jacek Bułatek / Bogusz
2. Daniel Wawrocki / Justyna Kulesza
3. Miłosz Kraiński / Przemek Wysocki
4. Michał Melnyczok / Andrzei
5-6. Joanna Grabowska/ Krzysztof Wierzbicki
5-6. Michał Kurij / Łukasz Konwent
7-8. Ari / Ula
7-8. Paweł Sołtysiński / Damian
9-12. Krzysztof Eterski / Łukasz Szymborski
9-12. Przemysław Biegański / Jakub Marcin Knop
9-12. Mateusz Antonowicz / Rafi
9-12. Patrycja Krauze / Justyna Dolecka

 


 

DYP 07.01.2015 r.

1. Michał Melnyczok / Witek
2. Michał Kurij / Daniel Wawrocki
3. Czarny / Jose
4. Justyna / Krzysztof Eterski
5-6. Miłosz Kraiński / Łukasz Szymborski
5-6. Stempel / Justyna Dolecka
7-8. Bogusz / Jakub Marcin Knop
7-8. Artur Jaskulski/ Łukasz Konwent
9-12. Czajun / Rysownik
9-12. Mateusz Antonowicz/ Przemek Wysocki
9-12. Ula / Joanna Grabowska

 


 

DYP 17.12.2014 r.

1. Łukasz Konwent/ Miłosz Kraiński
2. Artur Jaskulski / Jacek Bdg.
3. Jakub Marcin Knop / Jakub Polak
4. Justyna Kulesza / Jacek Raczkier
5. Daniel Wawrocki / Paweł Sołtysiński
Przemek Wysocki / Michał Kurij
7. Mateusz Antonowicz / Krzysztof Eterski
Adrian Kretkowski / Krzysztof Wierzbicki
9. Czajun / Witold
Justyna Dolecka / Arkadiusz Kurzyk