kolejny turniej juwenaliowy za nami

Juwenaliowy Turniej Piłkarzykowy odbył się lepiej niż można było podejrzewać. Frekwencja była niesamowita, przybyło wiele młodych, gniewnych wilków, którzy za wszelką cenę starali się stanąć na podium i wygrać ciekawe nagrody.

21112_1001009469950038_2466434762907971450_n

14 par zapisało się na pierwszą konkurencję ‚OPEN’, która została rozegrana szybko i sprawnie. Po wielu ciekawych pojedynkach Sebastian Wojtecki oraz Wiktor Śniadkowski zgarnęli główną nagrodę pokonując w finale Sebastian Lasecki wraz z Szymon Radkowski.

Druga konkurencja ‚DYP’ nie wszystkich uczestników zachęciła do gry, jednak kilkanaście osób stanęło do walki i po kilkugodzinnej walce Kacha Wiciun-Dowgiałło razem z Sławomir Drost zostali zwycięzcami par losowanych.

Podczas turnieju odwiedzili nas panowie z Rzucam Wyzwanie i nagrali kilka meczy – w tym finał DYP’a (Poniżej link).

Dodatkowo wybraliśmy i nagrodziliśmy najlepszą według nas nazwę drużyny:

1. Pogoda Bucha
2. Zaiste Piotr był rybakiem
3. Para Dox

Gratuluję wszystkim zwycięzcom oraz zapraszam na ligę, która odbywa się w tym samym miejscu, raz w miesiącu – więcej info na naszej stronie TKFS.

Do zobaczenia za rok !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>