Zwycięstwo na Mistrzostwach Świata i Turnieju Mistrzów w Turynie!

logo-napis2

W dniach 8-12 kwietnia reprezentanci Polski wzięli udział i zdobyli pierwsze miejsce Dywizji B w Mistrzostwach Świata i Turnieju Mistrzów w Turynie. Jest to największa impreza, przyciągająca najlepszych graczy ze wszystkich stron świata.

1978671_887988841263468_976237324036295546_n

Polskę reprezentowali: Nasz klubowicz Filip Kubiatowicz, Mateusz Mazur, Jakub Zienkiewicz, Przemysła Noga, Tomasz Poboży,  Mateusz Fudala, oraz Zuzanna Filon i Katarzyna Cedrowicz.

11149098_821364307959889_8438521685131004743_n

Polska wyszła z grupy na pierwszym miejscu, aby dalej walczyć w eliminacjach. W  meczu ćwierćfinałowym pokonaliśmy Włochów, rozegrano jeszcze mecze z Finlandią i Słowacją, ten drugi zadecydował o zwycięstwie Polaków.

Dodatkowo reprezentanci TKFS’u,  Filip Kubiatowicz, wraz z Cindy Moser  zajęli 2 miejsce na Mistrzostwach Świata rozgrywanych w Turynie.

11156302_887616274634058_6823833766948501619_n
Kategoria Worm Up Doubles B.Y.P. została rozegrana po raz pierwszy w historii. Zawodnicy losowali co mecz jeden z 5 oficjalnych stolików, na którym rozgrywany był kolejny pojedynek.
2 miejsce spośród 110 zgłoszonych par to ogromny sukces. W stawce mozna znaleźć wiele znanych nazwisk zawodników z całego Świata.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !